navit 0.5.0 - en to sk translation catalogue (356 entries)

en:  Azimuth
sk:  Azimut

en:  Elevation
sk:  Prevýšenie

en: %d meters
sk: %d metrov

en: %d.%d kilometers
sk: %d.%d kilometrov

en: %sinto the %s
sk: %s na %s

en: %sinto the %s%s%s|female form
sk: %s do %s%s%s

en: %sinto the %s%s%s|male form
sk: %s do %s%s%s

en: %sinto the %s%s%s|neutral form
sk: %s do %s%s%s

en: %sinto the street %s%s%s
sk: %s do ulice %s%s%s

en: * Unknown, add is_in tags to those cities
sk: * Neznáme, pridajte is_in tag v týchto mestách.

en: About
sk: O programe

en: About Navit
sk: O Navite

en: Actions
sk: Akcie

en: Add Bookmark
sk: Pridať záložku

en: Add Bookmark folder
sk: Pridať priečinok pre záložky

en: Add as bookmark
sk: Pridať ako záložku

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Aland Islands
sk: Alandy

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: And all the Navit Team
sk: A všetci členovia týmu Navitu

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Autozoom
sk: Automatické zväčšenie

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Back
sk: Späť

en: Back to map
sk: Späť na mapu

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Bangladesh
sk: Bangladéž

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bhutan
sk: Bután

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bookmark
sk: Záložka

en: Bookmark %s
sk: Záložka %s

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
sk: Bouvetov ostrov

en: Brazil
sk: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské teritórium Indického oceánu

en: Brunei Darussalam
sk: Brunejský Darussalam

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: By
sk: Od

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Canada
sk: Kanada

en: Car
sk: Vozidlo

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: Change profile to: %s
sk: Zmeniť profil na: %s

en: Chile
sk: Čile

en: China
sk: Čína

en: Christmas Island
sk: Vianočné ostrovy

en: City
sk: Mesto

en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové (Keeling) ostrovy

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Command
sk: Príkaz

en: Comoros
sk: Komory

en: Congo
sk: Kongo

en: Congo, Democratic Republic of the
sk: Konžská demokratická republika

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Copy Bookmark
sk: Kopírovať záložku

en: Costa Rica
sk: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
sk: Pobrežie slonoviny

en: Country
sk: Krajina

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Cuba
sk: Kuba

en: Current profile: %s
sk: Aktuálny profil: %s

en: Cut Bookmark
sk: Vystrihnúť záložku

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: Data
sk: Dáta

en: Delete Bookmark
sk: Odstrániť záložku

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Description
sk: Popis

en: Destination
sk: Cieľ

en: Destination Length
sk: Cieľová vzdialenosť

en: Destination Time
sk: Čas k cieľu

en: Display
sk: Displej

en: District
sk: Kraj

en: District/Township
sk: Kraj/Okres

en: Djibouti
sk: Džibutsko

en: Dominica
sk: Dominika

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: E
sk: V

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: Enter Destination
sk: Uveďte cieľ

en: Enter the roundabout soon
sk: Vstúpte do kruhového objazdu onedlho

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Falkland Islands (Malvinas)
sk: Falkandské ostrovy (Malvíny)

en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

en: Fiji
sk: Fidži

en: Finland
sk: Fínsko

en: Follow the road for the next %s
sk: Pokračujte naďalej po ceste %s

en: Former Destinations
sk: Predošlé cieľe

en: France
sk: Francúzsko

en: French Guiana
sk: Francúzska Guiana

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné a antarktické územia

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
sk: Heardov a McDonaldove ostrovy

en: Height Profile
sk: Výškovy Profil

en: Help
sk: Pomoc

en: Holy See (Vatican City State)
sk: Svätá stolica (Vatikánsky mestský štát)

en: House number
sk: Číslo domu

en: House numbers
sk: Čísla domov

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Iceland
sk: Island

en: In %s, enter the roundabout
sk: O %s vstúpte do kruhového objazdu

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Info
sk: Informácie

en: Iran, Islamic Republic of
sk: Iránska islamská republika

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Isle of Man
sk: Ostrov Man

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Korea, Democratic People's Republic of
sk: Kórejská ľudovodemokratická republika

en: Korea, Republic of
sk: Kórejská republika

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgistán

en: Lao People's Democratic Republic
sk: Laoská ľudovodemokratická republika

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Layout
sk: Značenie

en: Leave the roundabout at the %s
sk: Opustite kruhový objazd na %s

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Length
sk: Dĺžka

en: Liberia
sk: Libéria

en: Libyan Arab Jamahiriya
sk: Líbijská Arabská Džahamíra

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Lock on Road
sk: Uzamknúť na cesty

en: Lock on road
sk: Prichytiť k ceste

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Macao
sk: Makao

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
sk: Macedónsko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Main Menu
sk: Hlavné menu

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Map
sk: Mapa

en: Map Point
sk: Bod na mape

en: Map follows Vehicle
sk: Mapa sleduje vozidlo

en: Maps
sk: Mapy

en: Marshall Islands
sk: Maršalové ostrovy

en: Martinique
sk: Martinik

en: Mauritania
sk: Mauretánia

en: Mauritius
sk: Mauricius

en: Message
sk: Správa

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Micronesia, Federated States of
sk: Mikronézske federatívne štáty

en: Moldova, Republic of
sk: Moldavská republika

en: Monaco
sk: Monako

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Montenegro
sk: Čierna hora

en: Montserrat
sk: Monserat

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: N
sk: S

en: NE
sk: SV

en: NW
sk: SZ

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antily

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Niger
sk: Nigér

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: No
sk: Nie

en: Norfolk Island
sk: Ostrov Norfolk

en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariány

en: Northing
sk: Sever vždy hore

en: Norway
sk: Nórsko

en: Number
sk: Číslo

en: Oman
sk: Omán

en: POIs
sk: POI

en: Pakistan
sk: Pakistán

en: Palestinian Territory, Occupied
sk: Palestínske územie, okupované

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Paste Bookmark
sk: Vložiť záložku

en: Paste bookmark
sk: Vložiť záložku

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Point 0x%x 0x%x
sk: Bod 0x%x 0x%x

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Position
sk: Pozícia

en: Postal
sk: PSČ

en: Projection
sk: Projekcia

en: Puerto Rico
sk: Portoriko

en: Qatar
sk: Katar

en: Quit
sk: Koniec

en: Recalculate
sk: Prepočítať

en: Rename
sk: Premenovať

en: Rename Bookmark
sk: Premenovať záložku

en: Reunion
sk: Réunion

en: Roadbook
sk: Plán trasy

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Route
sk: Trasa

en: Route %4.0fkm    %02d:%02d ETA
sk: Cesta %4.0fkm    čas %02d:%02d

en: Route 0000km  0+00:00 ETA
sk: Cesta 0000km  čas 0+00:00

en: Route Description
sk: Popis trasy

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Running from source directory
sk: Beží zo zdrojového adresára

en: Russian Federation
sk: Ruská federácia

en: S
sk: J

en: SE
sk: JV

en: SW
sk: JZ

en: Saint Barthelemy
sk: Svátý Bartolomej

en: Saint Helena
sk: Svätá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Saint Martin (French part)
sk: Svátý martin (Francúzska časť)

en: Saint Pierre and Miquelon
sk: Svätý Piere a Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: San Marino
sk: San Maríno

en: Sao Tome and Principe
sk: Svatý Tomáš

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Screen coord : %d %d
sk: Súradnice obrazovky: %d %d

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Set as active
sk: Nastaviť ako aktívny

en: Set as destination
sk: Nastaviť ako cieľ

en: Set as position
sk: Nastaviť ako pozíciu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Seychelles
sk: Seychelské ostrovy

en: Show
    Map
sk: Zobraziť
    mapu

en: Show Locale
sk: Zobraziť jazyk

en: Show NMEA Data
sk: Zobraziť NMEA data

en: Show NMEA data
sk: Zobraziť NMEA data

en: Show Satellite Status
sk: Zobraziť stav satelitov

en: Show Satellite status
sk: Zobraziť stav satelitov

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Slovakia
sk: Slovenská republika

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove Ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: South Africa
sk: Juhoafrická republika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sandwitchové ostrovy

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Stop
    Navigation
sk: Zastaviť
    navigáciu

en: Stop Navigation
sk: Zastaviť navigáciu

en: Street
sk: Ulica

en: Streets
sk: Ulice

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sk: Špicbergy a Jan Mayen

en: Swaziland
sk: Svazijsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syrian Arab Republic
sk: Sýrska arabská republika

en: Taiwan, Province of China
sk: Taiwan, provincia Číny

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Take the %1$s road to the %2$s
sk: Choďte %1$s cestou na %2$s

en: Tanzania, United Republic of
sk: Tanzánijská zjednotená republika

en: Test
sk: Otestovať

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Time
sk: Čas

en: Tools
sk: Nástroje

en: Town
sk: Mesto

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

en: Turks and Caicos Islands
sk: Turkské a kaikoské ostrovy

en: Turn %1$s%2$s %3$s%4$s
sk: Odbočte %1$s%2$s %3$s%4$s

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

en: United States
sk: Spojené štáty americké

en: United States Minor Outlying Islands
sk: Spojené štáty drobných odľahlých ostrovov

en: Uruguay
sk: Uruguaj

en: Vehicle
sk: Vozidlo

en: Vehicle Position
sk: Pozícia vozidla

en: Viet Nam
sk: Vietnam

en: View Attributes
sk: Zobraziť atribúty

en: View in Browser
sk: Zobraziť v prehliadači

en: View on map
sk: Zobraziť na mape

en: Virgin Islands, British
sk: Panenské ostrovy, Britské

en: Virgin Islands, U.S.
sk: Panenské ostrovy, Americké

en: W
sk: Z

en: Wallis and Futuna
sk: Wallis a Futuna

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: When possible, please turn around
sk: Ak to bude možné, prosím, otočte sa

en: Window Mode
sk: V okne

en: Yemen
sk: Jemen

en: You have reached your destination %s
sk: Dorazili ste do svojho cieľa %s

en: Zip Code
sk: PSČ

en: ZoomIn
sk: Priblížiť

en: ZoomOut
sk: Oddialiť

en: _Quit
sk: _Koniec

en: after %i roads
sk: po %i cestách

en: bike
sk: bicykel

en: car
sk: auto

en: easily
sk: mierne

en: error
sk: chyba

en: exit
sk: výjazd

en: fifth
sk: piaty

en: fifth exit
sk: piaty výjazd

en: first
sk: prvý

en: first exit
sk: prvý výjazd

en: fourth
sk: štvrtý

en: fourth exit
sk: štvrtý výjazd

en: horse
sk: kôň

en: in %d m
sk: o %d m

en: in %d meters
sk: o %d metrov

en: in %d.%d kilometers
sk: o %d.%d kilometrov

en: in one kilometer | in %d kilometers
sk[0]: o %d kilometrov
sk[1]: o jeden kilometer
sk[2]: o %d kilometre

en: into the ramp
sk: na privádzač

en: left
sk: vľavo

en: members and contributors.
sk: členovia a prispievatelia

en: now
sk: teraz

en: one kilometer | %d kilometers
sk[0]: %d kilometrov
sk[1]: jeden kilometer
sk[2]: %d kilometre

en: pedestrian
sk: chodec

en: really strongly
sk: naozaj silno

en: right
sk: vpravo

en: second
sk: druhý

en: second exit
sk: druhý výjazd

en: setting '%s' to '%s'
sk: nastavuje sa „%s“ na „%s“

en: sixth
sk: šiesty

en: sixth exit
sk: šiesty výjazd

en: soon
sk: onedlho

en: strongly
sk: prudko

en: then leave the roundabout at the %s
sk: potom opustite kruhový objazd na %s

en: then take the %1$s road to the %2$s
sk: potom nasledujte cestu %1$s do %2$s

en: then turn %1$s%2$s %3$s%4$s
sk: potom %1$s odbočte %2$s %3$s%4$s

en: then you have reached your destination.
sk: potom dosiahnete svoj cieľ cesty

en: third
sk: tretí

en: third exit
sk: tretí výjazd

en: unknown
sk: neznámy

en: zeroth
sk: nultý

en: zeroth exit
sk: nultý výjazd
