navit 0.5.0 - en to lt translation catalogue (372 entries)

en: %d meters
lt: %d metrai

en: %sinto the %s
lt: %s į %s

en: %sinto the %s%s%s|female form
lt: %s į %s%s%s

en: %sinto the %s%s%s|male form
lt: %s į %s%s%s

en: %sinto the %s%s%s|neutral form
lt: %s į %s%s%s

en: %sinto the street %s%s%s
lt: %s į gatvę %s%s%s

en: * Unknown, add is_in tags to those cities
lt: * Nežinomas, pridėti is_in žodžius į šiuos miestus

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Add as bookmark
lt: Pridėkite žymę

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Aland Islands
lt: Alandų salos

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Autozoom
lt: Automatinis didinimas

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Back
lt: Grįžti

en: Back to map
lt: Grižti į žemėlapį

en: Bahamas
lt: Bahamos

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Gudija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bookmark
lt: Pažymėti

en: Bookmark %s
lt: Pasižymėti %s

en: Bookmarks
lt: Adresynas

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Buvė sala

en: Brazil
lt: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjaus Darusalamas

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Car
lt: Automobilis

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: City
lt: Miestas

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Keelingo) salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Command
lt: Komanda

en: Comoros
lt: Komorai

en: Congo
lt: Kongas

en: Congo, Democratic Republic of the
lt: Kongo Demokratinė Respublika

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cote d'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Country
lt: Šalis:

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: Data
lt: Duomenys

en: Denmark
lt: Danija

en: Description
lt: Aprašas

en: Destination
lt: Kelionės tikslas

en: Destination Length
lt: Atvykimo ilgis

en: Destination Time
lt: Atvykimo laikas

en: Display
lt: Rodyti

en: District
lt: Rajonas

en: District/Township
lt: Rajonas/miestas

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: E
lt: R

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Enter Destination
lt: Įveskite kelionės tikslą

en: Enter the roundabout soon
lt: Netrukus įsukite į žiedą

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Falklando (Malvinų) salos

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Fiji
lt: Fidžis

en: Finland
lt: Suomija

en: Follow the road for the next %s
lt: Laikykitės kelio sekančius %s

en: Former Destinations
lt: Ankstesnės vietos

en: France
lt: Prancūzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietų sritys

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guernsey
lt: Guernsis

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau-Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Heardo ir McDonaldo salos

en: Height Profile
lt: Aukščio profilis

en: Help
lt: Žinynas

en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano Miesto Valstybė)

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honk Kongas

en: House number
lt: Namo numeris

en: House numbers
lt: Namų numeriai

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: In %s, enter the roundabout
lt: Už %s, įsukite į žiedą

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Info
lt: Informacija

en: Iran, Islamic Republic of
lt: Iranas

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Israel
lt: Izraelis

en: Italy
lt: Italija

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Jersey
lt: Džersis

en: Jordan
lt: Jordanas

en: Kazakhstan
lt: Kazachija

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Korea, Democratic People's Republic of
lt: Korėjos Demokratinė Respublika

en: Korea, Republic of
lt: Korėjos Respublika

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laosas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Leave the roundabout at the %s
lt: išsukite iš žiedo %s išvažiavime

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Length
lt: Ilgis

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libyan Arab Jamahiriya
lt: Libija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Lock on Road
lt: Sekti kelią

en: Lock on road
lt: Sekti kelią

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Macao
lt: Makao

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
lt: Makedonija

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Map Point
lt: Vieta žemėlapyje

en: Map follows Vehicle
lt: Sekti transporto priemonę

en: Maps
lt: Žemėlapiai

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Message
lt: Žinutė

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia, Federated States of
lt: Mikronezijos Federacinės Valstijos

en: Moldova, Republic of
lt: Moldova

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Montserrat
lt: Montserratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: N
lt: Š

en: NE
lt: ŠR

en: NW
lt: ŠV

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Netherlands Antilles
lt: Olandijos Antilai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: No
lt: Ne

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Northing
lt: Į šiaurę

en: Norway
lt: Norvegija

en: Number
lt: Numeris

en: Oman
lt: Omanas

en: POIs
lt: Lankytinos vietos

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Palestinian Territory, Occupied
lt: Okupuota Palestinos teritorija

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Point 0x%x 0x%x
lt: Taškas 0x%x 0x%x

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Position
lt: Pozicija

en: Postal
lt: Pašto

en: Projection
lt: Projekcija

en: Puerto Rico
lt: Puerto Riko

en: Qatar
lt: Kataras

en: Quit
lt: Išeiti

en: Recalculate
lt: Perskaičiuoti

en: Reunion
lt: Reunionas

en: Roadbook
lt: Kelionės knyga

en: Romania
lt: Rumunija

en: Route
lt: Parinkti kelią

en: Route %4.0fkm    %02d:%02d ETA
lt: Liko kelio %4.0fkm %02d:%02d atvykimo laikas

en: Route 0000km  0+00:00 ETA
lt: Liko kelio 0000km 0+00:00 atvykimo laikas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Running from source directory
lt: Paleidžiu pradiniame kataloge

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: S
lt: P

en: SE
lt: PR

en: SW
lt: PV

en: Saint Barthelemy
lt: Švento Baltramiejaus sala

en: Saint Helena
lt: Šventoji Elena

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Šventoji Liucija

en: Saint Martin (French part)
lt: San Martenas (Prancūzijos dalis)

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Screen coord : %d %d
lt: Ekrano koordinatės  : %d %d

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Serbia
lt: Serbija

en: Set as active
lt: Aktyvuoti

en: Set as destination
lt: Nustatykite tikslą

en: Set as position
lt: Nustatykite poziciją

en: Settings
lt: Parinktys

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Show
    Map
lt: Rodyti
    žemėlapį

en: Show NMEA Data
lt: Rodyti NMEA duomenis

en: Show NMEA data
lt: Parodyti NMEA duomenis

en: Show Satellite Status
lt: Parodyti palydovų būseną

en: Show Satellite status
lt: Parodyti palydovų būseną

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Georgijos ir Pietų Sandwicho salos

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Stop
    Navigation
lt: Stabdyti
    navigaciją

en: Stop Navigation
lt: Stabdyti navigaciją

en: Street
lt: Gatvė:

en: Streets
lt: Gatvės

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardo ir Jan Majen salos

en: Swaziland
lt: Svazilendas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syrian Arab Republic
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: Taiwan, Province of China
lt: Taivanas, Kinijos provincija

en: Tajikistan
lt: Tadžikija

en: Take the %1$s road to the %2$s
lt: Važiuokite %1$s keliu į %2$s

en: Tanzania, United Republic of
lt: Tanzanija

en: Test
lt: Bandymas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Time
lt: Laikas

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Togo
lt: Togas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Town
lt: Miestas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnija

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Caicoso salos

en: Turn %1$s%2$s %3$s%4$s
lt: Pasukite %1$s%2$s %3$s%4$s

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: JAV

en: United States Minor Outlying Islands
lt: JAV mažosios aplinkinės salos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekija

en: Vehicle
lt: Transporto priemonė

en: Vehicle Position
lt: Transporto priemonės vieta

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: View Attributes
lt: Rodyti savybes

en: View in Browser
lt: Peržiūrėti naršyklėje

en: View on map
lt: Rodyti žemėlapyje

en: Virgin Islands, British
lt: Mergelių salos, Jungtinė Karalystė

en: Virgin Islands, U.S.
lt: Mergelių salos, JAV

en: W
lt: V

en: Wallis and Futuna
lt: Wallisas ir Futuna

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: When possible, please turn around
lt: kai įmanoma, apsisukite

en: Window Mode
lt: Langų režimas

en: Yemen
lt: Jemenas

en: You have reached your destination %s
lt: Jūs pasiekėte tikslą %s

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Zip Code
lt: Pašto kodas

en: ZoomIn
lt: Padidinti

en: ZoomOut
lt: Sumažinti

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: after %i roads
lt: už %i kelių

en: easily
lt: lengvai

en: error
lt: klaida

en: exit
lt: išvažiavimas

en: fifth
lt: penktas

en: fifth exit
lt: penktas išvažiavimas

en: first
lt: pirmas

en: first exit
lt: pirmas išvažiavimas

en: fourth
lt: ketvirtas

en: fourth exit
lt: ketvirtas išvažiavimas

en: in %d m
lt: už %d m

en: in %d meters
lt: už %d metrų

en: in %d.%d kilometers
lt: už %d.%d kilometrų

en: in one kilometer | in %d kilometers
lt[0]: už %d kilometro
lt[1]: už %d kilometrų
lt[2]: už %d kilometrų

en: into the ramp
lt: į rampą

en: left
lt: kairėn

en: now
lt: dabar

en: one kilometer | %d kilometers
lt[0]: %d kilometras
lt[1]: %d kilometrai
lt[2]: %d kilometrai

en: really strongly
lt: labai stipriai

en: right
lt: dešinėn

en: second
lt: antras

en: second exit
lt: antras išvažiavimas

en: setting '%s' to '%s'
lt: nustatau iš '%s' į '%s'

en: sixth
lt: šeštas

en: sixth exit
lt: šeštas išvažiavimas

en: soon
lt: netrukus

en: strongly
lt: stipriai

en: then leave the roundabout at the %s
lt: tada išsukite iš žiedo %s išvažiavime

en: then take the %1$s road to the %2$s
lt: tada važiuokite %1$s keliu į %2$s

en: then turn %1$s%2$s %3$s%4$s
lt: tada pasukite %1$s%2$s %3$s%4$s

en: then you have reached your destination.
lt: tada jūs pasiekėte kelionės tikslą.

en: third
lt: trečias

en: third exit
lt: trečias išvažiavimas

en: unknown
lt: nežinomas

en: zeroth
lt: nulinis

en: zeroth exit
lt: nulinis išvažiavimas
